Bu Senenin Trend Renkleri: Blood Stone, Coconut Milk, Smoked Paplika

Blood Stone

Bu yılın trend renklerinden biri olan yaşam alanına enerji katan renklerdendir. Blood Stone, bütük alanlardan ziyade; perde kanatları, kırtlentler, koltuk örtüleri, vazo gibi tamamlayıcı noktalarda ve aksesuarlarda tercih edilebilir.

Daha iddalı mekanlarda nötr renkleri sıcaklaştırmak veya daha çok odak noktası haline getirmek için kullanılabilir. Soft renklere sahip bir koltuğa eşlik eden Blood Stone renk berjer düşünülebilir.

 

Coconut Milk 

Bu yılın en ferah renklerinden birisi olan Cocunut Milk mekanda ferah bir algı yaratmak veya renk seçimlerini yumuşatmak için kullanılabilir. Mutfak dolaplarında kullanmaya uygun olan Cocunut Milk rengi, mdf lake ürünlerde tercih edilebilir. Cocunut Milk rengi küçük mekanları daha aydınlık kılmak için duvar boyası olarak kullanılabilir.

Cocunut Milk rengi, koltuk ve berjerlerde döşemelik kumaş olarak veya koyu renkli koltuklarda kırtlent olarak kullanılabilir. Cocunut Milk rengi, aksesuar olarak seramik vazo, halı veya abajurlarda tercih edilebilir.

 

Smoked Paplika

2021’in trend renklerinden Smoked Paplika mekanı canlandırmak için kullanılabilir. Smoked Paplika‘nın uyumlu olması için pastel tonlarla kullanabilir veya koyu ama iddalı tonları dengelemek için tercih edebilirsiniz.

Smoked Paplika‘yı dekorasyon yaparken detaylarda, aksesuar olarak; kırlentlerde, perde kanatlarında, koltuk örtülerinde, puflarda ve halıda kullanabilirsiniz. Smoked Paplika‘yı mobilya olarak berjer ve koltuklarda tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close
Sign in
Close
Cart (0)

No products in the cart. No products in the cart.